15 Ιουνίου 2024 12:58 μμ
Search

Το ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «Σύγχρονη Λευκάδα» του νυν Δημάρχου και εκ νέου υποψήφιου Χαράλαμπου Καλού

 

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του «Σύγχρονη Λευκάδα» για τις δημοτικές εκλογές της 8ης Οκτώβρη έδωσε στη δημοσιότητα ο νυν Δήμαρχος Λευκάδας και εκ νέου υποψήφιος, κ. Χαράλαμπος Καλός.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας, Αντιδήμαρχος

2. ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΙΩΑΝΝΗ – Ελεύθερη επαγγελματίας

3. ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Δημόσιος υπάλληλος Κ. Υ. Βασιλικής

4. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας, π. αντιδήμαρχος Δήμου Απολλωνίων

5. ΣΚΛΗΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας

6. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ – Δημόσιος υπάλληλος Κ.Υ. Βασιλικής

7. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΟΜΕΝΟΥ

1. ΑΡΜΑΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Συνταξιούχος ΟΤΕ

2. ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

3. ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – Κοινωνική λειτουργός, Πρόεδρος πολιτιστικού συλλόγου Πλατυστόμων “Η Κόκκινη Εκκλησιά”

4. ΓΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

5. ΚΑΒΒΑΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (Καρατσολάκη) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Οικονομολόγος

6. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

7. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Οικονομολόγος, επιχειρηματίας

8. ΜΕΛΙΣΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

9. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Φαρμακοποιός

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – Συνταξιούχος ΝΑΤ

2. ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΚΑΛΗ του ΦΩΤΙΟΥ – Χειρούργος οδοντίατρος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ (σύζυγος Τούμπα) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – Συνταξιούχος ταμείου εμπόρων

2. ΚΤΕΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Συνταξιούχος ΟΤΕ

3. ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΥ

1. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Αντισμήναρχος ε.α.

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

1. ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Τάκης) του ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ – Λογιστής, π. πρόεδρος Λιμενικού Ταμείου Λευκάδας

2. ΒΑΝΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΩΜΑ – Ελεύθερη επαγγελματίας

3. ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας, Αντιδήμαρχος

4. ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

5. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – Γυμνάστρια

6. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – Ιδιωτική υπάλληλος

7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ – Μηχανολόγος μηχανικός

8. ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

9. ΔΗΜΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – Ελεύθερη επαγγελματίας, Μέλος Δ.Σ. ΔΕΠΟΚΑΛ

10. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

11. ΖΩΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

12. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Φοιτητής Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ

13. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΖΩΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας, Πρόεδρος αθλητικού και πολιτιστικού συλλόγου Αγίου Πέτρου

14. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

15. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ – Επιχειρηματίας

16. ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Ιδιωτικός υπάλληλος

17. ΚΟΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – Αντιστράτηγος ε.α.

18. ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ιατρός δερματολόγος, μέλος ευρωπαϊκής ακαδημίας δερματολογίας

19. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΥ – Υπάλληλος ΟΤΑ

20. ΛΑΝΤΟΝ ΜΑΡΓΚΑΡΕΤ ΑΝΝ (Μάγκυ) του ΝΤΑΛΛΑΣ – Ιδιωτική υπάλληλος

21. ΛΥΓΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Πολιτικός μηχανικός, Αντιδήμαρχος

22. ΜΑΛΦΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – Δημοτικός υπάλληλος

23. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Δημόσιος υπάλληλος

24. ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΜΠΡΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

25. ΜΕΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Αρχιτέκτων μηχανικός

26. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Ζυγός) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

27. ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΞΑΡΧΟΥ – Υπάλληλος στη πυροσβεστική υπηρεσία Λευκάδας

28. ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ – Προϊστάμενος Διεύθυνσης Υπουργείου Υγείας

29. ΜΠΕΡΕΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – Ιατρός παθολογοανατόμος

30. ΜΠΟΥΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – Επιχειρηματίας

31. ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ – Υπάλληλος ΟΤΑ, Χοροδιδάσκαλος Μ/Φ Ομίλου “ΟΡΦΕΥΣ”

32. ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ – Επιχειρηματίας

33. ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (σύζυγος Τούμπα) του ΗΛΙΑ – Ιδιωτική υπάλληλος

34. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Έμπορος, Αντιδήμαρχος

35. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Δημόσιος υπάλληλος, Φοροτεχνικός

36. ΣΟΥΝΔΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Συνταξιούχος ΟΤΑ

37. ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – Επιχειρηματίας, φωτογράφος

38. ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Τραπεζικός υπάλληλος

39. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ – Αντιστράτηγος ΕΛ.ΑΣ. ε.α., Αντιδήμαρχος

40. ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας, Αντιδήμαρχος

41. ΦΕΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας

42. ΦΙΛΙΠΟΒΑ ΛΟΥΝΤΜΙΛΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ – Ιδιωτική υπάλληλος

43. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – Συνταξιούχος ελαιοχρωματιστής

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

1. ΛΑΖΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

2. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Καλατράβα) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – Πολιτικός μηχανικός, Πρόεδρος Συνδέσμου Ύδρευσης

3. ΣΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ

1.ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ

1. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

2. ΚΑΤΗΦΟΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ – Δημόσιος υπάλληλος

3. ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΖΩΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Πρόεδρος κοινότητας Αγίου Πέτρου

4. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

5. ΡΟΜΠΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ – Αγρότης

6. ΣΙΔΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Συνταξιούχος

7. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Συνταξιούχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΘΑΝΙΟΥ

1. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

1. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΓΥΡΗ – Αγρότης

2. ΚΟΛΥΒΑ ΖΩΗ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ – Δημόσιος υπάλληλος, Μέλους τοπικού συμβουλίου Αλεξάνδρου

3. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟΛΠΑΙΝΑΣ

1. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Ελεύθερος επαγγελματίας, π. πρόεδρος κοινότητας Απόλπαινας

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Γεωπόνος

3. ΤΣΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ (Νένα) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΤΩΝ

1. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας, π. πρόεδρος κοινότητας Ασπρογερακάτων

2. ΠΛΗΣΙΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Εκπαιδευτικός

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

1. ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ του ΓΙΩΡΓΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

2. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Ιδιωτική υπάλληλος

3. ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

5. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΥΚΕΡΗΣ

1. ΚΟΜΙΝΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΟΥ – Αγρότης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΡΝΙΚΩΝ

1. ΦΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ – Δημοτική υπάλληλος

2. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – Συνταξιούχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΑΓΑΝΟΥ

1. ΜΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – Ιδιωτική υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΡΥΜΩΝΟΣ

1. ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Πρόεδρος κοινότητας Δρυμώνος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΓΚΛΟΥΒΗΣ

1. ΚΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – Αγρότης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΞΑΝΘΕΙΑΣ

1. ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ – Συνταξιούχος

2. ΓΡΑΨΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΥΓΗΡΟΥ

1. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

2. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ – Συνταξιούχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΑΛΟΥ

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Ελεύθερος επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΙΤΣΙΟΥ

1. ΚΑΡΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ – Ελεύθερη επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

1. ΒΑΒΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΡΓΥΡΟΥ – Μελισσοκόμος

2. ΒΑΒΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Συνταξιούχος ΝΑΤ

3. ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΠΑΝΟΥ – Συνταξιούχος ΝΑΤ, Μέλος τοπικού συμβουλίου Καλάμου

4. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ – Αγρότης

5. ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – Οικιακά

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΩΤΩΝ

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Πρόεδρος Κοινότητας Καρυωτών

2. ΣΚΙΑΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Συνταξιούχος δημοσίου

3. ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΑΣ

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

2. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας

3. ΚΟΥΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ

1. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΗ – Ιδιωτικός υπάλληλος

2. ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Νοσηλευτής

3. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – Οικιακά

4. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Ιδιωτικός υπάλληλος

5. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΗΛΙΟΥ

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος, π. πρόεδρος κοινότητας Κομηλιού

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΙΝΑΣ

1. ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ – Ελεύθερος επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΖΑΡΑΤΩΝ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Οικιακά

2. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ – Ιδιωτικός υπάλληλος

3. ΚΟΡΔΕΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ – Συνταξιούχος εκπαιδευτικός

4. ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

2. ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

3. ΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

4. ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – Ιδιωτική υπάλληλος

5. ΖΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

6. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αθανασίου – Ιδιωτική υπάλληλος

7. ΚΟΜΕΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – Συνταξιούχος

8. ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

9. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Ιδιωτικός υπάλληλος

10. ΠΙΠΕΡΗ ΝΙΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

11. ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Επαγγελματίας οδηγός

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΑΝΤΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

2. ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ – Ελεύθερος επαγγελματίας

3. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

4. ΦΥΣΣΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ελεύθερη επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Πρόεδρος κοινότητας Νεοχωρίου

2. ΓΑΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

3. ΓΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ – Συνταξιούχος ΝΑΤ, Δημοτικός σύμβουλος

4. ΘΕΡΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ναυτικός

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΗ

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Πρόεδρος κοινότητας Νικολή

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ

1. ΓΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ – Συνταξιούχος

2. ΚΟΥΚΙΑΛΙ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ του ΜΙΧΟ – Ιδιωτικός υπάλληλος

3. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – Ζαχαροπλάστης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΗΓΑΔΗΣΑΝΩΝ

1. ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΑΥΛΟΣ) του ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ – Πρόεδρος κοινότητας Πηγαδησάνων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος

2. ΘΕΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ – Μηχανολόγος μηχανικός

3. ΠΕΡΑΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Ιδιωτική υπάλληλος

4. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΩΗ – Συνταξιούχος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΩΝ

1. ΒΟΝΙΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – Ιδιωτικός υπάλληλος, Μέλος τοπικού συμβουλίου Πλατυστόμων

2. ΜΠΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

3. ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΑΝΟΧΩΡΙΟΥ

1. ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ – Πρόεδρος κοινότητας Σπανοχωρίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΒΡΟΥ

1. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Κομμώτρια

2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

3. ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΓΙΑΝΝΗ – Ξυλουργός

4. ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ – Οικιακά

5. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – Ιδιωτικός υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ

1. ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Ελεύθερος επαγγελματίας

2. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Δημοτική υπάλληλος

3. ΤΖΕΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Συμβασιούχος – Δημόσιος υπάλληλος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΝΟΥ

1. ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – Συμβασιούχος ΟΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΑΔΙΑΤΙΚΩΝ

1. ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ – Συνταξιούχος

2. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ – Ιδιωτικός υπάλληλος

3. ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Πρόεδρος κοινότητας Χαραδιάτικων

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΟΡΤΑΤΩΝ

1. ΧΟΡΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ – Ιδιωτική υπάλληλος

2. ΧΟΡΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – Πρόεδρος κοινότητας Χορτάτων