23 Μαΐου 2024 2:55 μμ
Search

ΔΗΜΟΣ ΞΗΡΟΜΕΡΟΥ: ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΟ ΝΕΑ ΜΕΡΑ – ΚΑΘΑΡΑ ΧΕΡΙΑ

ΑΣΤΑΚΟΣ 10/09/2023

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Με αίσθημα σεβασμού και ευθύνης ανακοινώνουμε σήμερα το ψηφοδέλτιο Νίκης του Συνδυασμού μας το οποίο έχει ως εξής:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Γενικό Ψηφοδέλτιο 58

Άνδρες 39

Γυναίκες 19

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι 95

Άνδρες 51

Γυναίκες 44

ΣΥΝΟΛΟ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ 153

Άνδρες 90

Γυναίκες 63

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

  1. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  2. ΓΑΛΟΥΝΗΣ ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  3. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  5. ΓΙΑΝΝΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  6. ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  7. ΓΡΙΒΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  8. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  9. ΔΟΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  10. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  11. ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  12. ΖΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  13. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)

  14. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΑΣΤΑΚΟΥ)

  15. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΙΙΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  16. ΚΑΝΤΖΟΥΣΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  17. ΚΑΡΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΛΥΖΙΑΣ)

  18. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  2. ΚΟΛΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  3. ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  4. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  5. ΚΡΑΒΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  6. ΛΑΔΑ-ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ(ΓΩΓΩ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  7. ΛΙΒΑΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  8. ΛΙΒΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  9. ΛΥΓΚΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  10. ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  11. ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  12. ΜΗΤΣΑΝΗΣ ΖΩΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  13. ΜΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  14. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  15. ΜΠΟΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  16. ΜΠΟΥΡΗΣ-ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  17. ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  18. ΠΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  19. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  20. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  21. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  22. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  23. ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  24. ΡΗΓΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  25. ΡΗΓΑΛΟΥ ΧΑΙΔΩ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  26. ΣΑΚΟΥΦΑΚΗ-ΜΟΥΡΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  27. ΣΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  28. ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  29. ΣΙΔΕΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  30. ΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  31. ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΦΥΤΕΙΩΝ)
  32. ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  33. ΤΑΠΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ( ΠΕΡΟΝΕ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  34. ΤΕΝΕΚΕΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  35. ΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  36. ΤΟΝΤΟΥ-ΒΡΑΧΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ(ΝΤΕΝΙΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  37. ΤΣΑΚΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  38. ΤΣΑΡΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΣΤΑΚΟΥ)
  39. ΧΑΝΔΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΛΥΖΙΑΣ)
  40. ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΛΥΖΙΑΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΟΝΤΟΧΩΡΙΟΥ)

  1. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΡΙΘΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΛΙΟΝΤΑΚΗΣ(ΤΣΑΚΝΗΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  5. ΜΑΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΝΙΚΟΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝ
  7. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΚΟΚΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  8. ΣΑΜΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΤΑΚΟΥ)

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΑΟΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ(ΑΝΝΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  6. ΛΙΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  7. ΜΙΟΒΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΜΠΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΤΙΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΣΠΕΤΣΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  10. ΣΤΑΡΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΤΑΡΚΑΖΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΡΝΑΚΑ)

 

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΛΑΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΑΣΚΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΛΙΟΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΧΑΝΔΑΚΙΑ ΕΛΠΙΔΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ)

  1. ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΛΑΧΟΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  3. ΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΠΛΙΑΜΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΤΖΟΒΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΔΗΛΑΣ)

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  2. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΛΥΤΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΛΥΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  5. ΜΕΡΙΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΣΑΚΟΥΦΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ)

  1. ΛΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΚΑΡΙΟΥ-ΛΙΑΛΙΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΖΩΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  4. ΡΗΓΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΣΕΡΑΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΜΟΥΛΗ
  6. ΣΟΜΠΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΝΤΙΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΤΕΡΓΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΧΑΙΡΑ)

  1. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΠΑΠΑΤΡΕΧΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ)

  1. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΟΣΜΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  3. ΜΠΙΤΣΩΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΤΙΚΑ)

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ(ΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΓΡΙΤΣΙΠΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ(ΒΙΚΥ) του ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ
  3. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  4. ΜΑΡΓΚΙΝΙ ΑΡΕΤΗ του ΜΑΡΙΑΝ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΜΑΝΙΝΑΣ)

  1. ΑΓΓΕΛΗ-ΝΑΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΖΩΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΝΑΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΞΥΣΤΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΠΟΠΗ-ΝΤΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  6. ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΤΣΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΠΠΑΔΑΤΟΥ)

  1. ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΚΟΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  4. ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ
  6. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΣ
  8. ΤΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ(ΛΟΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΥΤΕΙΩΝ)

  1. ΓΑΖΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  3. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  4. ΚΟΡΩΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  5. ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΑΝΔΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΣΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΖΩΗ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ)

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΖΟΡΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  5. ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  6. ΣΑΒΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΤΙΤΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  8. ΤΣΕΤΣΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΑΜΠΕΛΩΝ)

  1. ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΛΙΖΙΑΝΩΝ)

  1. ΚΡΙΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑΣ)

  1. ΜΟΥΡΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ)

  1. ΖΑΡΑΪΔΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗΣ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΚΟΥΡΤΟΥΣ)

  1. ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
Από το γραφείο Τύπου και επικοινωνίας.